Domowy salon SPA

Masz stosunkowo dużą łazienkę i właśnie planujesz remont? Czemu by nie zaaranżować własnego domowego salonu SPA? Poznaj najnowsze propozycje producentów wyposażenia łazienkowego. Luksusowe wanny wolnostojące i narożne, systemy hydromasażu i aromaterapii.

Duża łazienka to duże pole do popisu. Jeśli właśnie planujesz remont, możesz wybrać do niej nowoczesną wanną lub kabinę – a jeśli masz dość przestrzeni, zastosować oba te rozwiązania. Co wybrać do dużej nowoczesnej łazienki?

Kabina prysznicowa walk in

Najnowszy trend w łazienkowej aranżacji. Otwarte kabiny typu walk in są minimalistyczne i eleganckie, a także bardzo wygodne w użytkowaniu. Są to kabiny bez brodzików, których przestrzeń ograniczona jest zwykle za pośrednictwem pojedynczej ścianki ze szkła hartowanego. Przy montażu należy też specjalnie wyprofilować podłogę, która musi być lekko nachylona w kierunku odpływu wody. Kabina walk in doskonale sprawdzi się w twoim domowym SPA. We wnętrzu można umieścić krzesełko kąpielowe, by wygodnie zażywać relaksu. Możesz wybrać nowoczesny panel prysznicowy z systemem masażu powietrznego lub parowego. Bicze wodne lub łagodny strumień wody z powietrzem? To dlaczego nie?

Wanny w dużych salonach kąpielowych

Zastanawiasz się nad wyborem wanny? W domowym salonie SPA doskonale sprawdzi się komfortowa duża wanna wolnostojąca. Możesz umieścić ją na niewielkim podeście i podświetlić za pomocą podłogowych opraw punktowych. Wybierz wannę symetryczną kwadratową o dużych gabarytach, z systemem hydromasażu, by poczuć się jak w domowym jacuzzi. Modnym wyborem będzie też wanna prostokątna wolnostojąca lub wana owalna, a nawet okrągła – na przykład przypominająca designem balię.

Nowoczesne wanny z hydromasażem umożliwiają przeprowadzanie aromaterapii. Specjalne olejki o zmysłowych zapachach uświetnią seanse hydromasażowe w twoim domowym SPA, pozwolą ukoić umysł i odprężyć ciało. Kompozycje zapachowe z dodatkiem paczuli, szałwii, rozmarynu oraz kwiatów ylang-ylang, eukaliptusa, cytryny i nie tylko mogą mieć bardzo różnorodne właściwości. Od typowo uspokajających i nasennych, przez oczyszczające (np. w terapii dróg oddechowych), po energetyzujące i pobudzające. Wannę w swoim domowym SPA możesz też wyposażyć w żelowy nagłówek dla jeszcze większego komfortu.

Jeśli jesteś zwolennikiem długich relaksujących kąpieli – czy to w wannie czy pd prysznicem, domowe SPA stanie się jednym z twoich ulubionych miejsc relaksu. Skorzystaj z nowych możliwości. Zaawansowane wyposażenie łazienkowe jest teraz dostępne na wyciągniecie ręki, jeśli więc dysponujesz dużą przestrzenią łazienkową, zachęcamy, by wykorzystać ją kreatywnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *