Poducha do siedzenia – gdzie można ją wykorzystać

poducha do siedzenia

Poducha do siedzenia w pewnym momencie stała się bardzo popularnym artykułem. Wobec tej sytuacji, warto się zastanowić, w jaki sposób ją wykorzystać. Szczególnie jeśli masz za sobą zakup pod wpływem mody, który dotąd leży niewykorzystany.

Poducha jest wyjątkowo elastyczna, jeśli chodzi o zagospodarowanie jej. Mimo tego, jeśli nic nie przychodzi ci do głowy, to możesz skorzystać z poniższych pomysłów i w końcu zaczniesz używać tej niezwykle przydatnej rzeczy.

Poducha do siedzenia przy niskim stole

Niskie stoły wyglądają bardzo ładnie i ich właściciele je uwielbiają. Przynajmniej do czasu, kiedy trzeba zjeść przy nich obiad. Wtedy trochę tracą na swoim uroku. Na szczęście po to przygotowano niskie siedziska, żeby sobie poradzić w takich okolicznościach. Do jedzenia przy niskim stole idealnie nadają się właśnie poduchy do siedzenia. I to nie tylko wtedy, kiedy bierzemy się za sushi 🙂 Taki pomysł docenią tez nasi goście, którzy w takiej aranżacji poczują się bardzo wygodnie.

poduchy do siedzeniaKącik do relaksu z poduchą do siedzenia

Jeśli poduchę masz jedną, to możesz ją wykorzystać do zorganizowania sobie kącika, w którym można czytać książki, pisać, rysować, czy kolorować. Wystarczy lampa, poducha do siedzenia i jakieś drobne akcenty, które pokażą innym osobom, że to specjalnie wydzielona część mieszkania. Jeśli potrzebujesz niezbyt mobilnej podkładki pod kartki, lub po prostu chcesz gdzieś sobie odkładać kubek z kawą, to możesz pomyśleć o skrzynce na potrzebne rzeczy, niewielkim stoliku, lub o niskim taborecie, które pomieszczą trochę ponad kartkę A4.

Poducha do siedzenia dla dzieci

Dziecko w czasie zabawy sporo czasu spędza na ziemi. Jednak, żeby czuło się komfortowo, warto sięgnąć właśnie po taką poduchę. Wtedy ani niewygoda, ani chłód nie będzie dawał się we znaki i przeszkadzał w poznawaniu świata. Ponieważ dziecko samo może przenieść taką poduszkę, zabawa będzie mogła trwać w najlepsze nawet, kiedy trzeba będzie ją przenieść z pokoju dziennego.

Siedzisko przed ekranem

Kiedy w domu jest więcej osób i chcesz, żeby swobodnie obejrzały z tobą film lub zdjęcia, albo pograły na konsoli, to możesz zaproponować przesiadkę z kanapy na poduchy. Dzięki temu można się rozsiąść trochę wygodniej niż na kanapie, szczególnie kiedy zapotrzebowanie na przestrzeń przekracza jej możliwości. Poza tym takie siedzenie przy podłodze sprawia, że jesteśmy po prostu bliżej siebie.

Mam nadzieję, że skorzystasz z tych pomysłów i twoje poduchy do siedzenia pójdą w ruch. Może też dzięki nim wpadniesz na własny sposób na wykorzystanie poduch. Jeśli tak, to podziel się w komentarzu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

code